Müzik Gurmesi

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut3,8 MB
  • Sürüm3.0.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciHammer Drill
Müzik zevkinizi sonsuzlaştırmak için Müzik Gurmesi mobil uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin.

Müzik keyfinizi zirveye çıkarmak için alternatif bir seçenek arıyorsanız, Müzik Gurmesi uygulamasının seçeneklerine göz atın. Uygulama Android cep telefonunuzda sorunsuz bir şekilde çalışacak ve kullanıcılarına özgürce müzik dinleme keyfini yaşatacaktır. Tarzınızı yansıtacak müzik önerileri almak ve istediğiniz müziği arayarak akıllı cihazınıza indirmek ücretsizdir.

Akıllı cihazınızın internet bağlantısı varken dinlemek istediğiniz her türden müziği akıllı cihazınıza indirin, daha sonra internetsiz bir şekilde dinlemenin keyfini çıkartın. Dünyanın her yerinde popüler olarak dinlenen müzik listelerine göz atın. Çılgın parçalar ile dans edin ve bunları yaparken hiç bir ücret ödemek zorunda olmayın. 

Müzik Gurmesi, müzik keyfinizi özgürce yaşamanız için binbir türlü şarkıyı anında size bularak listeliyor. Şarkıların hangi çalgı ile çalınıyor olması önemli değil, yüksek kaliteli bir şekilde cep telefonunuzda sınırsızca dinlemek için Müzik Gurmesi'ni tercih edebilirsiniz. Ortamı neşelendirmek için Müzik Gurmesi ile indirmiş olduğunuz en eğlenceli parçayı seçin. 

Özgürce müzik dinlemek, eğlenceli anlar yaşamak ve akıllı cep telefonunuzu müzik konusunda çok daha verimli bir hale getirmek için Müzik Gurmesi doğru bir seçim olacaktır. Bu sebeple uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Müzik Gurmesi indir